Prací prostředek ve formě kapslí WASH&FREE 15+2 ks (DOYPACK)

Kód: 722065
Medium
5 hodnocení
Značka: Wash&Free
129 Kč 106,61 Kč bez DPH 129 Kč / 1 ks
Skladem

Jedná se o účinný moderní prostředek pro praní bílých i barevných tkanin. Nedoporučuje se na vlnu a hedvábí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyřkomorové prací kapsle 4 v 1.

1. Odstraňování skvrn. Díky svému jedinečnému složení kapsle pronikají hluboko do vláken a odstraňují i ty nejobtížnější skvrny.

2. Změkčení. Dodávají prádlu měkkost a činí věci příjemnými na dotek.

3. Maximální čerstvost. Nepříjemné pachy jsou účinně neutralizovány, takže si můžete užívat dlouhotrvající svěžest svého prádla.

4. Ochrana barev. Kapsle udržují oblečení jasné i po několika pracích cyklech. Bezpečné pro životní prostředí. Inovativní fólie se zcela rozpustí ve vodě a uvolní neuvěřitelnou sílu kapsle. Nedoporučuje se prát vlněné a hedvábné výrobky.

Způsob použití: před vložením prádla vložte kapsli přímo do bubnu pračky. Pro středně znečištěné prádlo použijte 1 kapsli. Dvě kapsle pro silně znečištěné prádlo.

Jedná se o účinný moderní prostředek pro praní bílých i barevných tkanin. 

Způsob použití: před vložením prádla vložte kapsli přímo do bubnu pračky. Pro středně znečištěné prádlo použijte 1 kapsli. Dvě kapsle pro silně znečištěné prádlo.

Nebezpečné: Nedoporučuje se pro praní vlněného a hedvábného prádla. Po použití uchovávejte obal uzavřený v obalu od výrobce. Nepropichujte, netrhejte ani neprořezávejte. Manipulujte se suchýma rukama. Nepoužívejte program předpírky. Nezvolte program pro praní jemných tkanin při nízkých teplotách. Nevkládejte do zásobníku na prášek (gel) ani do sušičky prádla. Nepoužívejte k ručnímu praní ani k namáčení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje podráždění rukou a očí. Po použití si důkladně umyjte ruce. V případě zasažení očí je několik minut vyplachujte velkým množstvím tekoucí vody. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky a pokračujte ve vyplachování očí vodou po dobu několika minut. V případě požití vyhledejte lékařskou pomoc ve zdravotnickém zařízení (zdravotnické instituce).

Složení: 15 až 30%: neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky; 5 až 15%: mýdlo; méně než 5%: polykarboxyláty, enzymy, fosfonáty, aromata, konzervační látky.

Trvanlivost: 18 měsíců od data výroby. Číslo šarže a datum výroby najdete na obalu.

Podmínky skladování: skladujte při teplotách od +5°C do +30°C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle na praní
Záruka: 18 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg