Prací prostředek ve formě kapslí WASH&FREE Horská svěžest 30+5 ks

Kód: 144430
Medium
Neohodnoceno
Značka: Wash&Free
249 Kč 205,79 Kč bez DPH 249 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Jedná se o účinný moderní prostředek pro praní bílých i barevných tkanin. Balení obsahuje 35 kapslí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací kapsle Wash&Free Horská svěžest zajistí vynikající odstranění skvrn a čistotu již od prvního praní. Díky svému jedinečnému složení pronikají hluboko do vláken a odstraňují i ty nejobtížnější skvrny. Dodávají spodnímu prádlu měkkost a dělají věci příjemnými na dotek. Účinně neutralizují nepříjemné pachy, takže si můžete vychutnat dlouhotrvající svěžest vašeho prádla. Zajišťují jas oblečení i po několika vypráních. Balení obsahuje 35 kapslí.

Čtyřkomorové prací kapsle 4 v 1.

1. Odstraňování skvrn. Díky svému jedinečnému složení kapsle pronikají hluboko do vláken a odstraňují i ty nejobtížnější skvrny.

2. Změkčení. Dodávají prádlu měkkost a činí věci příjemnými na dotek.

3. Maximální čerstvost. Nepříjemné pachy jsou účinně neutralizovány, takže si můžete užívat dlouhotrvající svěžest svého prádla.

4. Ochrana barev. Kapsle udržují oblečení jasné i po několika pracích cyklech. Bezpečné pro životní prostředí. Inovativní fólie se zcela rozpustí ve vodě a uvolní neuvěřitelnou sílu kapsle. Nedoporučuje se prát vlněné a hedvábné výrobky.

 

Způsob použití: před vložením prádla vložte kapsli přímo do bubnu pračky. Pro středně znečištěné prádlo použijte 1 kapsli. Dvě kapsle pro silně znečištěné prádlo.

Způsob použití: před vložením prádla vložte kapsli přímo do bubnu pračky. Pro středně znečištěné prádlo použijte 1 kapsli. Dvě kapsle pro silně znečištěné prádlo.

Nebezpečné: Nedoporučuje se pro praní vlněného a hedvábného prádla. Po použití uchovávejte obal uzavřený v obalu od výrobce. Nepropichujte, netrhejte ani neprořezávejte. Manipulujte se suchýma rukama. Nepoužívejte program předpírky. Nezvolte program pro praní jemných tkanin při nízkých teplotách. Nevkládejte do zásobníku na prášek (gel) ani do sušičky prádla. Nepoužívejte k ručnímu praní ani k namáčení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje podráždění rukou a očí. Po použití si důkladně umyjte ruce. V případě zasažení očí je několik minut vyplachujte velkým množstvím tekoucí vody. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky a pokračujte ve vyplachování očí vodou po dobu několika minut. V případě požití vyhledejte lékařskou pomoc ve zdravotnickém zařízení (zdravotnické instituce).

Složení: 15 až 30%: neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky; 5 až 15%: mýdlo; méně než 5%: polykarboxyláty, enzymy, fosfonáty, aromata, konzervační látky.

Trvanlivost: 18 měsíců od data výroby. Číslo šarže a datum výroby najdete na obalu.

Podmínky skladování: skladujte při teplotách od +5°C do +30°C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle na praní
Záruka: 18 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg